Sorumluluk Reddi

www.arizanotlari.com sitesinde bulunan yazılımlar tamircilerin kullanımı içindir.

www.arizanotlari.com sitesinde bulunan yazılımlar güncel değildir.

Lütfen yazılımları televizyonunuza yüklemeye çalışmayın ve bu uyarıyı dikkate alın.

www.arizanotlari.com sitesinde bulunan bazı yazılımların şifrelenmesinin nedeni, bazı ziyaretçilerin söz konusu yazılımları internet üzerinden ücretli olarak satmaya çalışmasıdır. İndirdiğiniz dosya şifreliyse iletişim bölümünden şifreyi isteyebilirsiniz.

www.arizanotlari.com sitesini hobi olarak yayınladığım için üye ve ziyaretçi sayısını arttırmak gibi bir amacım yok. Hem işyerimde çalışıp hem de elimden geldiğince tamirci arkadaşlara yardımcı olmaya çalışıyorum bu nedenle mesajlarınıza geç cevap verebilirim fakat; teknik ayrıntı içermeyen, hatalı bölüme yazılmış, aciliyet belirten mesajları cevaplamayabilirim. Aciliyetiniz varsa yardım almak için başka siteleri kullanabilirsiniz.

www.arizanotlari.com internet sitesindeki “Üyelik Sistemi” kullanıcılara devamlı aynı ismi kullanabilmeleri dışında avantaj sağlamaz. Üye ve ziyaretçi ayırımı olmadığı gibi üyelerin hesaplarının silinmeyeceğinin de garantisi yoktur. Üyeliğinizin silinmesini istiyorsanız iletişim bölümünden talepte bulunabilirsiniz.

www.arizanotlari.com internet sitesini ziyaret ederek ; bu sitede yayınlanan bilgileri, dosyaları, programları, yazılımları kendi riskinizi göze alarak kullanacağınızı/kullandığınızı ve sitemizin bu bilgileri, dosyaları, programları, yazılımları kullanmanızdan dolayı doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamayacağını kabul etmiş sayılırsınız.

Site içeriğinde bulunan, bahsedilen herhangi bir tescilli marka, servis tescili, tasarım hakları, kişisel haklar veya buna benzer haklar şahsi sahiplerinin malıdır. Onların burada bulunması, bilgilendirme dışında başka bir amaçla kullanılabileceği anlamına gelmez. Sitemizin, bu hakların sahipleriyle bir anlaşması yoktur.

www.arizanotlari.com sitesindeki yazılımları kaynak belirtmeden dilediğiniz yerde paylaşabilirsiniz.

www.arizanotlari.com sitesindeki Arıza Notları ve İncelemeleri başka sitelerde paylaşırken kaynak belirtirseniz memnun olurum.

Beğendiniz mi?

Ortalama Oy 4.6 / 5. Oy Sayısı: 22

Top