Sorumluluk Reddi

www.arizanotlari.com internet sitesini ziyaret ederek ; bu sitede yayınlanan bilgileri, dosyaları, programları, yazılımları kendi riskinizi göze alarak kullanacağınızı/kullandığınızı ve sitemizin bu bilgileri, dosyaları, programları, yazılımları kullanmanızdan dolayı doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamayacağını kabul etmiş sayılırsınız.

Site içeriğinde bulunan, bahsedilen herhangi bir tescilli marka, servis tescili, tasarım hakları, kişisel haklar veya buna benzer haklar şahsi sahiplerinin malıdır. Onların burada bulunması, bilgilendirme dışında başka bir amaçla kullanılabileceği anlamına gelmez. Sitemizin, bu hakların sahipleriyle bir anlaşması yoktur.


www.arizanotlari.com sitesinde bulunan yazılımlar tamircilerin kullanımı içindir.

www.arizanotlari.com sitesini hobi olarak yayınladığım için üye ve ziyaretçi sayısını arttırmak gibi bir amacım yok. Hem işyerimde çalışıp hem de elimden geldiğince tamirci arkadaşlara yardımcı olmaya çalışıyorum bu nedenle mesajlarınıza geç cevap verebilirim fakat; teknik ayrıntı içermeyen, hatalı bölüme yazılmış, aciliyet belirten mesajları cevaplamayabilirim. Aciliyetiniz varsa yardım almak için başka siteleri kullanabilirsiniz.

Üyelik için attığınız maile cevap gelmediyse başvurunuz kabul edilmemiş demektir. Kabul edilmemenizin nedeni de bu sitedeki bilgilerin sizin işinize yaramayacağını düşünmemdir. Bu düşüncemi değiştirmeye çalışacak mesajlar atmanız bir işe yaramaz çünkü genelde kabul edilmeyen başvuruları spam klasörüne atıyorum.

Üye arkadaşlarımız belli bir süre sonunda siteye (dolayısıyla diğer üyelere) faydalı olabilecek paylaşımda bulunmazsa üyelikleri silinebilir. Depo linkleri düzenli olarak değiştiği için “linkleri kopyaladım zaten ne olacak ki” diye düşünen meslektaşlarımı paylaşımcı olmaya davet ediyorum.

www.arizanotlari.com sitesindeki Şema ve Servis Kitaplarını kaynak belirtmeden dilediğiniz yerde paylaşabilirsiniz.

www.arizanotlari.com sitesindeki USB yazılımlarını kaynak belirtmeden dilediğiniz yerde paylaşabilirsiniz.

www.arizanotlari.com sitesindeki Eprom, SPI Flash, NAND Flash ve eMMC Flash dosyalarını başka sitelerde paylaşmak yasaklanma nedenidir.

www.arizanotlari.com sitesindeki Arıza Notları ve İncelemeleri başka sitelerde paylaşırken kaynak belirtirseniz memnun olurum.

Beğendiniz mi?

Ortalama Oy 4.4 / 5. Oy Sayısı: 79

Top