yazı

Arçelik Beko Grundig Lcd Led Plazma Televizyon Arıza Notları Bölümüne Yeni Şaseler Eklendi - Yardıma ihtiyacınız varsa konu sayfalarının en altında bulunan Yorum Ekle bölümlerinden sorunuzu sorabilirsiniz - İhtiyacınız olan her türlü Tv\Monitör parçasını Satılık Malzemeler bölümünden temin edebilirsiniz

Yardım! Aradığımı Bulamıyorum!

Merhaba.

Sitede her şase için ayrı bir sayfa açıp gereksiz sayfa kalabalığı yapmak istemediğim için markaların tüm şaselerini o markaya ait sayfaya ekledim. Bu nedenle aradığınız şaseyi bulmakta zorlanabilirsiniz. Aradığınızı daha kolay bulabilmeniz için şasenin markasına ait sayfadayken klavyeden "ctrl" ve "f" tuşlarına aynı anda basıp tarayıcının "bul" özelliğini kullanabilirsiniz. Aradığınız şasenin ismini kırmızıyla işaretlediğim kutunun içine yazmanız yeterli.


Akıllı telefon ve tablet kullanıcıları sayfada nasıl arama yapılabileceğini ufak bir google aramasıyla öğrenebilir.

Sitenin kendi arama özelliği pek başarılı sayılmaz. Örneğin şase isminde bir harf eksik yazdığınızda şase ile ilgili bilgi sitede olmasına rağmen sitede bulamayabiliyor.

Siteyi alt üst etmenize rağmen aradığınız bilgiyi\belgeyi bulamıyorsanız, markaya ait bilgilerin yayınlandığı sayfanın en altında bulunan "Yorum Ekle" bölümünden yardım isteyebilirsiniz.

Lütfen mail ve telefonla arıza\belge sormayın ve her türlü bilgiyi\desteği\yardımı kabul ettiğimi (maddi değil) unutmayın.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.