Sorumluluk Reddi

www.arizanotlari.com internet sitesini ziyaret ederek ; bu sitede yayınlanan bilgileri, dosyaları, programları, yazılımları kendi riskinizi göze alarak kullanacağınızı/kullandığınızı ve sitemizin bu bilgileri, dosyaları, programları, yazılımları kullanmanızdan dolayı doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamayacağını kabul etmiş sayılırsınız.

Site içeriğinde bulunan, bahsedilen herhangi bir tescilli marka, servis tescili, tasarım hakları, kişisel haklar veya buna benzer haklar şahsi sahiplerinin malıdır. Onların burada bulunması, bilgilendirme dışında başka bir amaçla kullanılabileceği anlamına gelmez. Sitemizin, bu hakların sahipleriyle bir anlaşması yoktur.

www.arizanotlari.com sitesinde bulunan yazılımlar tamircilerin kullanımı içindir.

www.arizanotlari.com sitesindeki Şema ve Servis Kitaplarını kaynak belirtmeden dilediğiniz yerde paylaşabilirsiniz.

www.arizanotlari.com sitesindeki USB yazılımlarını kaynak belirtmeden dilediğiniz yerde paylaşabilirsiniz.

www.arizanotlari.com sitesindeki Eprom, SPI Flash, NAND Flash ve eMMC Flash dosyalarını başka sitelerde paylaşırken kaynak belirtirseniz memnun olurum.

www.arizanotlari.com sitesini hobi olarak yayınladığım için üye ve ziyaretçi sayısını arttırmak gibi bir amacım yok. Hem işyerimde çalışıp hem de elimden geldiğince tamirci arkadaşlara yardımcı olmaya çalışıyordum fakat tamirci arkadaşlarımın siteye katkıda bulunmak yerine işlerini görüp bir teşekkür etmeden çekip gitmelerinden sıkıldım ve siteye daha fazla zaman ayırmanın gereksiz olduğuna karar verdim.

reklam